Kuidas osta?

Kõigepealt valige Disani-ise.ee veebilehel endale sobiv toode. Sellele unikaalse kujunduse loomise alustamiseks vajuta tootelehel valikule "Disaini ise!".

 

Seejärel avaneb disainistuudio. See tähendab, et näete oma ekraanil suurelt valitud toodet ning saate selle peal oma ideid katsetama hakata. 

 

Valida saab paljude erinevate tekstikujunduslike vahendite, kujundite ja piltide vahel. Kui soovite riideesemel näha näiteks hoopis enda tehtud fotot, saate selle kergesti üles laadida ning taas katsetada suuruse ja paigutusega, kuni leiate endale meelepärase lahenduse. 

 

Kui olete disaini valmis saanud, vajutage nuppu "Osta", peale disaini salvestamist viib see teid tagasi toote lehele, kus saate valida toote suuruse ja koguse ning lisada ostukorvi.

 

Pärast sobiva kohaletoimetamisviisi valimist, sooritage makse ning kontrollige ja kinnitage ost. Kui makse ja tellimus on laekunud, saademe teie e-posti aadressile kinnituskirja. Ja nüüd jääb üle vaid pakki oodata!

 

Kui teil tekib disainimise või ostmisega meie e-poes probleeme, siis võite julgesti ühendust võtta meiega kas telefoni (number 58 131 666), meili (info@disaini-ise.ee) või leheküljel oleva online-klienditoe kaudu ja aitame Teid suurima heameelega!